Getin Noble Bank (GNB)

0.60PLN
-4.76% 17:00

Banking Technology Awards dla Getin Banku

04.11.2013

Getin Bank zdobył główną nagrodę w międzynarodowym konkursie Banking Technology Awards w kategorii „Najlepsze wykorzystanie technologii mobilnych w usługach finansowych”. Laureaci zostali wyróżnieni podczas uroczystej gali finałowej, która odbyła się 31 października br. w Londynie.

 

Mobilna aplikacja „Oszczędź sobie” pozwalająca na spontaniczne oszczędzanie drobnych kwot, płatności zbliżeniowe NFC z systemem MyWallet czy też alternatywne przelewy sms to przykłady innowacyjnych rozwiązań, z których mogą korzystać Klienci Getin Banku. Maksymalnie uproszczona i funkcjonalna oferta, intuicyjna obsługa aplikacji oraz użyteczność rozwiązań zyskały uznanie jury konkursu Banking Technology Awards, które przyznało Bankowi nagrodę za najlepsze wykorzystanie technologii mobilnych w oferowanych produktach.

 

– Bankowość mobilna to usługa, która cieszy się coraz większą popularnością wśród Klientów. Przeprowadzone przez nas niedawno badania pokazały, że już 36% użytkowników nie wyobraża sobie bez niej życia. Dlatego też włożyliśmy dużo czasu i energii w proces wdrażania technologii mobilnych w Getin Banku, tak aby były one jak najbardziej przyjazne i użyteczne dla naszych Klientów. Cieszy nas, że wprowadzone przez nas rozwiązania zostały docenione przez grono międzynarodowych ekspertów i nagrodzone w konkursie Banking Technology Awards – mówi Maciej Szczechura, Członek Zarządu Getin Noble Banku.

 

Celem konkursu jest nagradzanie firm oraz instytucji za wybitne osiągnięcia w wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w usługach finansowych. Nominację w Banking Technology Awards otrzymują organizacje, które potrafią umiejętnie wykorzystać potencjał nowych technologii, z korzyścią zarówno dla klientów, jak i dla biznesu. Laureatów tegorocznej, 14 już edycji wydarzenia wyłoniła kapituła konkursu złożona z praktyków i analityków rynku. Wyniki zostały ogłoszone podczas gali finałowej, która odbyła się 31 października 2013 roku w Londynie.

 

Banking Technology Award to kolejna nagroda, którą otrzymał w tym roku Getin Bank za umiejętne wykorzystanie potencjału nowych technologii w usługach finansowych. Bank został również wyróżniony Cannes Innovation Lion za kartę Display MasterCard i tytułem Ambasadora Innowacji 2013 UNIT4 TETA, a Natalia Załęcka, Dyrektor Marketingu Getin Noble Banku otrzymała wyróżnienie w konkursie Osobowość Marketingu Roku za innowacyjne wykorzystanie nowych technologii.

 

Więcej informacji na temat konkursu Banking Technology Awards można znaleźć tutaj. Szczegóły dotyczące mobilnej oferty Getin Banku są dostępne na stronie  www.getinup.pl