Getin Noble Bank (GNB)

0.62PLN
-1.59% 16:14

Getin Bank ponownie wyróżniony przez deweloperów

11.09.2014

Getin Bank już drugi rok z rzędu zajął pierwszą pozycję w ogólnopolskim Rankingu Banków przeprowadzonym przez Polski Związek Firm Deweloperskich. Autorzy zestawienia oceniali banki w zakresie finansowania i obsługi deweloperskich inwestycji mieszkaniowych. Szybkość podejmowania decyzji kredytowych, atrakcyjne warunki, a także partnerska współpraca z Klientami, już po raz drugi zapewniły Getin Bankowi zwycięstwo w tym prestiżowym zestawieniu.  

Klasyfikacja IX edycji dorocznego Rankingu Banków ustalona była na podstawie ankiety skierowanej do firm członkowskich Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Ankietowani inwestorzy w swojej ocenie brali pod uwagę m.in. warunki umowy kredytowej, elastyczność i partnerskie podejście banku do kredytobiorcy oraz zgodność wstępnych deklaracji z faktycznymi procedurami. Podobnie jak w zeszłym roku deweloperzy uznali, że oferta Getin Banku daje największe możliwości skutecznego finansowania podejmowanych przez nich inwestycji.

– Wyróżnienie przyznane przez Polski Związek Firm Deweloperskich jest kolejnym potwierdzeniem naszych starań o wysoką jakość usług i atrakcyjność oferty, którą budujemy w oparciu o indywidualne oczekiwania Klientów. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w finansowaniu zakupu nieruchomości, oferujemy kompleksową obsługę deweloperów od etapu planowania inwestycji, aż do zapewnienia korzystnych źródeł finansowania dla nabywców detalicznych. Dbamy o elastyczne podejście do potrzeb biznesowych inwestorów, szybki proces kredytowy oraz profesjonalną obsługę inwestycji w trakcie jej realizacji. Jest dla nas ważne, że po raz kolejny zostaliśmy docenieni przez naszych Partnerów  – mówi Piotr Sztembartt, Dyrektor Departamentu Projektów Inwestycyjnych, Getin Noble Banku.

Pierwsza pozycja Getin Banku w IX edycji Rankingu Banków Polskiego Związku Firm Deweloperskich, to kolejne w tym roku wyróżnienie. Atrakcyjną ofertę Banku potwierdzają również czołowe miejsca w innych zestawieniach, w tym m.in. na najlepszy bank dla lokat i inwestycji (Comperia.pl), najlepsze konto osobiste (Wp.pl), aplikację mobilną (Money.pl, mobiRANK.pl), kredyt gotówkowy (Totalmoney.pl) i samochodowy (Totalmoney.pl, eBroker.pl).