Getin Noble Bank (GNB)

1.52PLN
-1.30% 17:00

Raport bieżący 113/2012

10.09.2012
ZBYCIE I NABYCIE OBLIGACJI GETIN NOBLE BANK S.A. PRZEZ NOBLE SECURITIES S.A.
Zarząd Getin Noble Bank S.A. („Emitent”) niniejszym informuje, iż w dniu 10 września 2012 r. otrzymał od spółki zależnej od Emitenta - Noble Securities S.A. z siedzibą w Krakowie („Spółka”) zawiadomienie o następujących transakcjach na papierach wartościowych Emitenta: 1) zbyciu przez Spółkę w dniu 10 września 2012 r. 72 sztuk obligacji serii E wyemitowanych przez Getin Noble Bank S.A. w dniu 17 października 2011 r. w ramach programu emisji obligacji do maksymalnej kwoty 500.000.000 PLN, o którym Getin Noble Bank S.A. informował w swoim Raporcie bieżącym nr 13/2011 z dnia 25 marca 2011 r. dostępnym na stronie internetowej http://www.getinnoblebank.pl/raporty-biezace-news.html?id=8946 Obligacje zostały zbyte w ramach prowadzonej przez Spółkę działalności maklerskiej, na rynku wtórnym, poza obrotem zorganizowanym, na podstawie cywilnoprawnej umowy. Średnia jednostkowa cena zbycia jednej sztuki obligacji wyniosła 1037,72 PLN. 2) nabyciu przez Spółkę w dniu 10 września 2012 r. 10 sztuk obligacji serii F wyemitowanych przez Emitenta w dniu 14 czerwca 2012 r. w ramach programu emisji obligacji do maksymalnej kwoty 500.000.000 PLN, o którym Getin Noble Bank S.A. informował w swoim Raporcie bieżącym nr 13/2011 z dnia 25 marca 2011 r. dostępnym na stronie internetowej http://www.getinnoblebank.pl/raporty-biezace-news.html?id=8946 Obligacje zostały nabyte w ramach prowadzonej przez Spółkę działalności maklerskiej, na rynku wtórnym, poza obrotem zorganizowanym, na podstawie cywilnoprawnej umowy w celu ich dalszej odsprzedaży. Średnia jednostkowa cena nabycia jednej sztuki obligacji wyniosła 1000,95 PLN. Podstawa prawna: art. 56 ust. 1 pkt 2 lit a) ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. Nr 184, poz. 1539 z 2005 roku ze zmianami) w związku z § 5 ust. 1 pkt 6 oraz w zw. z § 12 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz. U. z 2009 r. Nr 33 poz. 259 ze zmianami).